O nas

Gdy byłam małą dziewczynką uwielbiałam spędzać czas w pokoiku babci Zosi, w którym stała jej maszyna do szycia. Godzinami obserwowałam jak moja babcia czarodziejka tworzy dla mnie kolejne elementy garderoby. Wiele ubranek kupionych w sklepach mnie uczulało. Pewnie była to kwestia chemicznych barwników, sztucznych dodatków … Każda metka, każdy krzywy szew drażniły skórę, a każdy metalowy guzik w spodniach wywoływał swędzącą wysypkę. Dobrze pamiętam, jak wpływało to na moje dzieciństwo. Dla mojej babci nie było jednak rzeczy niemożliwych! Szukała rozwiązań, kombinowała i przerabiała kupione ubranka lub zdobywała najlepsze materiały i tworzyła coś sama zupełnie od początku. Te ubranka były inne niż wszystkie, były dużo lepsze! Były wyjątkowe!

Te wszystkie wspomnienia z dzieciństwa – gorsze, kiedy moja skóra źle reagowała na chemiczne dodatki w ubraniach, oraz te cudowne spędzone z babcią przy maszynie zainspirowały mnie do stworzenia marki odzieżowej dla dzieci, która bezpieczeństwo i troskę stawia na pierwszym miejscu. Moje własne doświadczenie pozwoliło mi spojrzeć przez pryzmat dziecka na potrzeby skóry niemowląt. Dlatego właśnie tak ważne jest dla mnie znalezienie rozwiązań, które sprawią, że ubranka będą wygodne, bezpieczne i będą cegiełką dla wyłącznie pięknych wspomnień z dzieciństwa. Stąd wybór certyfikowanej bawełny organicznej.

Skóra niemowląt jest bardzo cienka i wrażliwa. Potrzebuje specjalnego traktowania. Ubranka Toddly są tworzone właśnie z myślą o nich! Z pasją i ogromnym sercem szyjemy je w Polsce, w naszej rodzinnej szwalni. Toddly to nasze „nowe” dziecko, ale doświadczenie w szyciu udoskonalamy stale od ponad 30 lat. Dzięki temu na każdym etapie powstawania ubranek mamy nad nimi pełną kontrolę. Kroimy i szyjemy ręcznie.

Chcemy, aby dzieci dorastały w pięknym, czystym i pozbawionym chemii świecie! Aby nasze wygodne i niekrępujące ruchów ubranka były sprzymierzeńcem w codziennych harcach, zabawie i podbijaniu świata! 🙂

Rola rodziców jest nieoceniona.  To właśnie oni po cichu kształtują przyszłość świata dla swoich dzieci. Poprzez świadome wybory pomagasz sobie, swojemu maleństwu … oraz naszej cudownej Planecie!

I za to mamusiu, tatusiu bardzo Ci dziękujemy!

Mamy nadzieję, że Toddly będzie dla Was godnym zaufania przyjacielem i kompanem Waszych pociech w cudownych chwilach zabawy, nauki i dorastania.

 

Żaneta wraz z rodzinką misia Toddly <3

 

P.S. Chcemy być blisko Ciebie i Twojego maluszka oraz wychodzić naprzeciw Waszym potrzebom. Jeśli czegoś Ci brakuje w naszej kolekcji lub jest coś o czym marzysz – koniecznie daj nam znać. Być może razem stworzymy coś wyjątkowego?